KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11861168
nr 1186 1168
Michael Qvarsebo
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, "Imaginärt porträtt". Signerad, daterad 1986, motivet: 33x41 cm
Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 maj 2018
kl 18:18:34
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr